Veľkoplošné parkety

Veľkoplošné parkety, taktiež fertik parkety sú hotové dielce s povrchovou úpravou pripravené na montáž. Ich veľkou prednosťou je rýchlosť montáže. Skladajú sa z troch vrstiev, spodná časť je preglejka, stredná priečne uložená je zo smrekových latiek a povrch tvorí 4-5 mm vrstva drevenej dyhy z rôznych druhov dreva.

Veľkoplošné drevené parkety

Singha Parket je viacvrstvová drevená podlaha s povrchom z masívneho dreva, s 3 mm hrubou nášľapnou vrstvou z ušľachtilých drevín. Vďaka stredom z Hevey, sú podlahy na podlahovom vykurovaní výrazne stabilnejšie voči teplotným a vlhkostným zmenám než bežné výrobky európskych výrobcov používajúcich smrekové stredy. Nášľapná vrstva má exaktne čisté spracovanie čelných spojov bez tmelenia a je štvorstranne lepená, čo výrazne zvyšuje odolnosť čelných spojov proti vlhkosti pri údržbe. Používaný zámok v licencii Unilin (osvedčený UNICLIC), vykazuje najpresnejšie spracovanie. Použitím tohto zámku je dosiahnuté nehmatateľné pozdĺžne spoje a minimálne presahy u čelných spojov. Zámok je frézovaný až po lakovaní, preto je hrana ostrá bez zaoblenia známeho u niektorých európskych výrobcov. Uvedený zámok je opatrený vrstvou parafínu, ktorý zjednodušuje uzamknutie lamiel k sebe (jednoduchšia montáž oproti zámku Välinge). Vrstva parafínu ďalej vyriešila dnes známy problém väčšiny výrobcov drevených podláh – vŕzganie pri chôdzi.

Veľkoplošné laminátové parkety

Laminátové podlahy sa stali už bežnou a peknou podlahou v slovenských domácnostiach. Vďaka prijateľným cenám si ich kupujú zákazníci, ktorí si so svojim rozpočtom nemôžu dovoliť drevenú podlahu. Dnešne prevedenie imitácie dekorov laminatových podláh sa približuje dokonalostou originálu. Naša firma ponúka laminátovú podlahu značky CLASSEN.

Drevené parkety

  • Málokto vie, že na dobrú tepelnú bilanciu ľudského organizmu viac vplýva teplota podlahy a stien ako teplota vzduchu v miestnosti. Z podlahových materiálov túto požiadavku najlepšie spĺňa drevo, lebo je vynikajúcim tepelným izolátorom.
Group 3

Mám záujem